השתלות עצם

הצורך בהשתלת עצם קיים בכמה וכמה מקרים היכולים להופיע לבד או במשולב:

  • עקירת שן/ מחלת חניכיים – עקירת שן מביאה לא פעם לספיגת העצם שתמכה בה. גם מחלת חניכיים יכולה לגרום לספיגת העצם. אי לכך טרם או במקביל להחדרת שתל לעיתים יהיה צורך בהשתלת עצם.
  • ממדי הלסת צרים מידי- במקרה כזה מבוצעת השתלת עצם לטרלית שמעבה את רוחב העצם ולפיכך מתאפשרת החדרת שתלים דנטליים.
  • גובה עצם נמוך-כתוצאה מכך חסרה עצם במימד הגובה לשם אחיזת השתל הדנטלי. במקרה זה מתבצעת השתלת עצם ורטיקלית שמטרתה להוסיף גובה לעצם הלסת.
  • הרמת רצפת הסינוס – ניתוח זה יתבצע כאשר באזור השיניים אחוריות בלסת העליונה (אזור הסינוסים) העצם נספגה ולפיכך אין גובה עצם מספק לשם התקנת שתלים. ראשית מתבצעת הרמה של רצפת הסינוס ולאחר מכן השתלת עצם לתוך חלל הסינוס. לאחר תקופת ריפוי של מספר חודשים מתאפשרת החדרת שתלים. ישנם מקרים בהם ניתן להחדיר את השתלים במעמד הרמת רצפת הסינוס והשתלת העצם. זאת כמובן ע”פ ממצאי הסי טי ובדיקה קלינית של המטופל.

הוצאת שתל ישן- מחלת חניכיים יכולה לפגוע מלבד בשיניים גם בשתלים ולהביא במצב מתקדם של המחלה לספיגה של העצם התומכת סביב השתל. במקרים בהם יוחלט על התקנת שתל חדש במקום השתל המזוהם שהוצא, לעיתים יהיה צורך בהשתלת עצם נלווית.

כל הטיפולים במרפאת המומחים

מרפאת “פרופ’ צ’אושו” שמה לה למטרה לתת למטופליה את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוה ביותר, ובהתאם לכך, צוידה המרפאה בציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום רפואת השיניים. בנוסף, המרפאה עובדת עם מעבדות שיניים מקצועיות המספקות איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


השתלות עצם


טיפולי חניכיים


טיפולי שורש


X-RAY


אסטטיקה


שיקום הפה


שתלים דנטלים


הרדמה מלאה


הלבנת שיניים


כירוגיה


הגיינה ומניעה


הרמת סינוס