טיפולי חניכיים

מחלת חניכיים היא מחלה זיהומית הנגרמת על – ידי חיידקים, שהורסים את הרקמות סביב השן וכך גורמים לספיגתה של העצם התומכת. שלב מתקדם של דלקת חניכיים היא ניידות השיניים ואובדנן המוחלט.

בשלבים הראשונים של המחלה מופיע דימום בעת צחצוח, צבע החניכיים משתנה מוורוד לאדום-סגלגל ואף תתכן נפיחות באזורים מסוימים. בחניכיים מופיעים “כיסים” שזהו למעשה מצב בו החניכיים מתנתקות מהשן. לתוך אותו “כיס חניכיים” חודרים חיידקים, אבנית אשר מחריפים את המחלה. לכל התופעות הנ”ל יכול להתווסף ריח רע מהפה.

הטיפול בדלקות חניכיים חל בטיפול שיננית, הקצעות שורשים עד למקרים מתקדמים יותר המחייבים התערבות ניתוחית. במקרים מתקדמים מאוד יש לעקור את השן המזוהמת למנוע התפשטות המחלה.

טיפול חניכיים נפוץ נוסף הוא במקרים בהם ישנה נסיגה של החניכיים וכתוצאה מכך חשיפה של שורש השן. מקרים אלו יכולים ליצור רגישות בשיניים ואף הפרעה אסטטית. רופא מומחה בתחום החניכיים הינו בעל מיומנות בהשתלת רקמה רכה באזור החשוף שמטרתה לכסות את השן החשופה ולמזגה עם החניכיים הטבעיות.

כלל ברזל הוא הדרכה בהיגיינה אורלית כדי למנוע חזרה של המחלה ולהבטיח את תוצאות הטיפול.

במרפאה שלנו ד”ר ליאת צ’אושו מרכזת את תחום הטיפול במחלות ודלקות חניכיים.

ד”ר צ’אושו הינה מומחית בפרידונטיה (מחלות חניכיים, שתלים), בוגרת תכנית ההתמחות של אוניברסיטת תל אביב. לצידה של ד”ר צ’אושו עובדת שיננית בשיתוף פעולה מלא.

כל הטיפולים במרפאת המומחים

מרפאת “פרופ’ צ’אושו” שמה לה למטרה לתת למטופליה את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוה ביותר, ובהתאם לכך, צוידה המרפאה בציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום רפואת השיניים. בנוסף, המרפאה עובדת עם מעבדות שיניים מקצועיות המספקות איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


השתלות עצם


טיפולי חניכיים


טיפולי שורש


X-RAY


אסטטיקה


שיקום הפה


שתלים דנטלים


הרדמה מלאה


הלבנת שיניים


כירוגיה


הגיינה ומניעה


הרמת סינוס

×